Pirmosios pagalbos projektas „Tau duotas vienas gyvenimas… Saugok jį“

Lapkričio – gruodžio  mėnesiais  Lietuvos raudonojo kryžiaus draugijos Alytaus skyrius svečiavosi specialiosiose  ir lavinamosiose klasėse. Į jų vykdomą projektą „Tau duotas vienas gyvenimas… Saugok jį“ aktyviai įsitraukė mokiniai. Projekto tikslas, kad visi būtume sveiki ir saugūs.  Pirmojo susitikimo metu LRKD Alytaus skyriaus vadovė Roma Varnelienė organizavo diskusiją, kaip saugiai elgtis  gyvenimiškose situacijose, mokiniai susipažino su pirmosios pagalbos teikimu, saugiu elgesio įvairiose situacijose.

Vadovė skyrė mokiniams namų darbų užduotis. Mokiniai dovanotose knygelėse „Zinos ABC“ mokėsi saugaus elgesio ir pirmosios pagalbos, atliko užduotis, spalvino, sprendė kryžiažodžius, skaitė apie saugų eismą ir pirmąją pagalbą.

Gruodžio 3 d. antrojo susitikimo metu vyko praktinės užduotys, mokiniai mokėsi suteikti pirmąją pagalbą, atliko įvairias užduotis. Susitikimo pabaigoje buvo įvertinti ir mokinių namų darbai, visi gavo po rašiklį ir diplomus už dalyvavimą projekte „Tau duotas vienas gyvenimas…Saugok jį“. Laukia ir trečiasis susitikimas, kuris vyks sausio mėnesį – tai mokinių piešinių paroda Alytaus skyriaus Raudonojo kryžiaus draugijos patalpose.

Mokytoja metodininkė Snieguolė Gavelienė

Posted in Naujienos.