Kviečiame aukoti įvairius daiktus ir priemones

Mažiausi migrantų stovyklų gyventojai – kūdikiai. Stovyklose yra ir mažylių, pasaulį išvydusių čia, Lietuvoje. Jie visiškai bejėgiai ir priklausantys nuo paties svarbiausio žmogaus pasaulyje – Mamos. Visos mamos neabejotinai nori savo vaikams duoti geriausia, ką gali, o mes savo ruožtu kviečiame padėti joms tai padaryti.

Kviečiame aukoti įvairius daiktus ir priemones patiems mažiausiems stovyklų gyventojams – kūdikiams ir besilaukiančioms bei neseniai pagimdžiusioms moterims.

 

Kūdikiams šiuo metu yra labai reikalingi buteliukai, čiulptukai, kramtukai, termometrai – šie daiktai reikalingi nauji, nedėvėti. Taip pat reikalingos sauskelnės, drėgnos servetėlės, hipoalerginiai kremai, termosai pienui, drabužėliai, marliukai, seilinukai.

 

Visiems kūdikiams pirmaisiais metais įdomu tyrinėti pasaulį, lavinti savo jusles, motoriką. Todėl visada kviečiame paaukoti žaidimų ir žaislų skirtų mažiausios amžiaus grupės vaikučiams. Taip pat labai kviečiame aukoti ir užimtumo priemones vyresniems vaikams, kuriems be veiklų ir užsiėmimų dienos kartais labai prailgsta. Reiklingi: stalo žaidimai, priemonės rankdarbiams: siūlai, karoliukai, virbalai ir pan., piešimo bei rašymo priemonės, plastilinas, modelinas, spalvinimo ir edukacinės knygelės.

 

Besilaukiančioms ir neseniai pagimdžiusioms moterims taip pat labai reikalingi įvairūs daiktai: liemenėlės, apatiniai, specialūs nėščiųjų drabužiai, įdėklai į liemenėles, įklotai (rinkiniai po gimdymo), pilvo juostos, diržai, kremai nuo strijų, pientraukiai, žindymo pagalvėlės.

 

Padėkime mamoms ir mažiausiems stovyklų gyventojams augti sveikiems ir prižiūrėtiems

 

Reikalingus daiktus aukoti galite (įrašyti savo skyriaus kontaktus, adresą)

 

#PadekitePadeti #mamos #SveikiKudikiai #SaugiSeima #LaimingiVaikai #parama #LietuvosRaudonasisKryzius

 

Posted in Naujienos.