Elektroninės muzikos festivalis „TUNDRA‘15“

Liepos 17-19 dienomis Lietuvos Raudonojo kryžiaus draugijos Alytaus skyriaus slaugytoja ir savanoris dalyvavo elektroninės muzikos festivalyje „TUNDRA‘15“, kuris vyko Varėnos tvenkinio saloje Dainų slėnyje.

Į festivalį susirinko jauni elektroninės muzikos gerbėjai ne tik iš Lietuvos miestų ir miestelių, bet ir iš užsienio šalių linksmai ir turiningai praleisti savaitgalį. Dienos ir nakties metu gamtos apsuptyje festivalio dalyviai ne tik klausėsi muzikos ar šoko jos ritmu, bet ir dalyvavo futbolo, tinklinio ir kituose įvairiuose užsiėmimuose.

O koks festivalis be smulkių sužeidimų. Renginio metu teikėme pirmąją pagalbą dalyviams patyrus lengvas traumas – pasitempus raumenis, nusibrozdinus, įsibrėžus, įsipjovus, įkandus širšei ir kitais atvejais. Nustebome, kad erkės buvo gana svetingos festivalio dalyviams, vos keletas įkandimų.

Festivalio metu vykdėme prevencinį darbą. Vyko individualūs pokalbiai apie alkoholio, rūkymo, narkotinių medžiagų vartojimo žalą žmogaus sveikatai ir jo gerovei. Dalinome lankstinukus „Narkotikai-mitai ir tikrovė“, „Ką žinai apie narkotines medžiagas“ „Pagalba žmogui kai…“. Renginio metu atlikome greito nustatymo ŽIV testus. Naujų ŽIV atvejų nefiksuota. Platinome lankstinukus apie lytiškai plintančias infekcijas, teikėme informaciją apie ŽIV/AIDS, kaip išvengti užkrečiamųjų ligų, dalinome apsisaugojimo priemones prezervatyvus.

DSC_1814-(1) DSC_1820  DSC_1769-(1) DSC_1545-(1)

Posted in Naujienos.