Delegacija iš Vestfoldo Raudonojo Kryžiaus

Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos Alytaus skyrių ir Norvegijos Vestfoldo Raudonojo Kryžiaus savanorius sieja septyniolikos metų bičiulystė.  Ir ši kartą atvykusi tik pasižvalgyti, devynių žmonių delegacija stipriai parėmė būsimą dienos centrą.

Su pirmomis grupelėmis į Alytų atvykstantis savanoris Lasse’as Lienas sako, kad jų delegacija neturi vadovo, yra tik neoficialūs lyderiai. Viena iš jų – Torild Wisestad Johanes – išklausius Alytaus Raudonojo Kryžiaus vadovės Romutės Varnelienės pranešimą apie šių metų organizacijos veiklą, peržiūrėjus nuotraukas visų savanorių vardu įteikė piniginę dovaną, su teise pasirinkti, kokiam projektui juos panaudoti.

Vestfoldo Raudonojo Kryžiaus savanoriai skirdami paramą pirmenybę teikia vaikams. Išgirdę, kad bičiulių alytiškių lūkesčius labai pateisino šiemet surengta vasaros stovyklą, kurią jie ir finansavo, bei kad rengiamasi kurti dienos centrą, vakar už savas lėšas jam nupirko ir žaislų bei įvairių žaidimų.

Kaip ir visuomet, ir šį rudenį alytiškius pasieks savanorių surinkta siunta su medicinine įranga, kompensacine technika, drabužiais.

„Sunku įsivaizduoti mūsų veiklą be šių bičiulių paramos. Juk net ir patalpos, kuriose įsikūrusi mūsų organizacija, nupirktos ir mums padovanotos norvegų ir Raudonojo Kryžiaus bičiulių iš Vokietijos“, – džiaugiasi R. Varnelienė.

Posted in Naujienos.