Vasaros stovyka „Surask save“

Šiemet penkias rugpjūčio dienas 14 socialiai remtinų šeimų vaikų nuo 9 iki 12 metų ilsėjosi Alytaus rajone Daugų kaime esančiose kaimo turizmo stovykloje „Pas gandrus“.

Vasaros stovyklų tikslas – sveikos gyvensenos, socialinių įgūdžių ugdymas, žalingų įpročių prevencija. Stovyklos dalyviams buvo rengiami įdomūs ir naudingi užsiėmimai, konkursai, žaidimai. Už geriausius pasirodymus apdovanoti diplomais ir prizais.

Linksmai ir turiningai leisdami laisvalaikį stovyklautojai mokėsi tolerancijos, bendravimo su bendraamžiais ir vyresniaisiais, sužinojo, kaip suteikti būtinąją pagalbą nelaimės atveju. Visiems įsiminė lobio ieškojimas ir radimas Daugų apylinkėse bei maudynės Europos Sąjungos lėšomis įrengtame paplūdimyje.

Kiekvieną dieną stovyklautojų laukė šeši maitinimai. Maistas buvo įvairus ir labai skanus.

Vasaros stovyklą „Surask save“ finansavo Alytaus miesto savivaldybė, dosniai parėmė verslininkas Ramūnas Rimavičius. Stovyklautojais rūpinosi, juos prižiūrėjo Raudonojo Kryžiaus Alytaus skyriaus vadovė R. Varnelienė, skyriaus darbuotoja, savanorės. Vaikai grįžo kupini įspūdžių ir didelio noro taip pailsėti ir kitąmet.

Posted in Naujienos.