Dalyvaukite atrankoje

Lietuvos Raudonasis Kryžius kviečia dalyvauti atrankose ir prisijungti prie 𝗣𝗮𝘀𝗶𝗿𝗲𝗻𝗴𝗶𝗺𝗼 𝗘𝗸𝘀𝘁𝗿𝗲𝗺𝗮𝗹𝗶𝗼𝗺𝘀 𝗦𝗶𝘁𝘂𝗮𝗰𝗶𝗷𝗼𝗺𝘀 (PES) programos savanorių komandos 𝗩𝗶𝗹𝗻𝗶𝘂𝗷𝗲, 𝗞𝗹𝗮𝗶𝗽𝗲̇𝗱𝗼𝗷𝗲, 𝗔𝗹𝘆𝘁𝘂𝗷𝗲 𝗶𝗿 𝗞𝗮𝘂𝗻𝗲❗
𝗟𝗶𝗲𝘁𝘂𝘃𝗼𝘀 𝗥𝗮𝘂𝗱𝗼𝗻𝗮𝘀𝗶𝘀 𝗞𝗿𝘆𝘇̌𝗶𝘂𝘀 𝗿𝗲𝗻𝗸𝗮 𝗻𝗮𝘂𝗷𝗮̨ 𝘀𝘂𝗽𝗲𝗿𝗵𝗲𝗿𝗼𝗷𝘂̨ 𝗸𝗼𝗺𝗮𝗻𝗱𝗮̨, 𝗸𝘂𝗿𝗶𝗼𝘀 𝗻𝗮𝗿𝗶𝗮𝗶 𝗺𝗼𝗸𝗲̇𝘀 𝘁𝗶𝗻𝗸𝗮𝗺𝗮𝗶 𝗲𝗹𝗴𝘁𝗶𝘀 𝗶𝗿 𝗿𝗲𝗮𝗴𝘂𝗼𝘁𝗶 𝘀̌𝗮𝗹𝘆𝗷𝗲 𝗲𝘀𝗮𝗻𝘁 𝗲𝗸𝘀𝘁𝗿𝗲𝗺𝗮𝗹𝗶𝗮𝗶 𝘀𝗶𝘁𝘂𝗮𝗰𝗶𝗷𝗮𝗶.
Deja, tačiau nė viena šalis pasaulyje nėra apsaugota nuo nelaimių. Būtent todėl Lietuvos Raudonasis Kryžius į vieną vietą suburs žmones, kurie šalyje nutikus nelaimei ir esant ekstremaliai situacijai, norėtų padėti kitiems ir gebėtų imtis tikslingų veiksmų.
Siekiame suburti gerai apmokytą motyvuotų žmonių komandą, todėl prisijungus prie PES savanorių, tavęs lauks dalyvavimas įvairiuose kursuose ir mokymuose, kurie pravers ir kasdieniame gyvenime, taip pat dalyvausi pratybose su Lietuvos ir užsienio tarnybomis. Nuolatos sieksime atnaujinti ir tobulinti savanorių žinias ir įgūdžius, todėl savanorystė Pasirengimo ekstremalioms situacijoms programoje neabejotinai praturtins ir tavo asmenybę – įgysi naujų žinių, pažinčių ir neįkainojamą patirtį.
𝗚𝗮𝗹𝗯𝘂̄𝘁 𝘃𝗶𝘀𝗼 𝗽𝗮𝘀𝗮𝘂𝗹𝗶𝗼 𝗻𝗲𝗶𝘀̌𝗴𝗲𝗹𝗯𝗲̇𝘀𝗶, 𝗯𝗲𝘁 𝗶𝘀̌𝗴𝗲𝗹𝗯𝗲̇𝘁𝗶 𝘇̌𝗺𝗼𝗴𝘂̨ – 𝗴𝗮𝗹𝗶. 𝗣𝗿𝗶𝘀𝗶𝗷𝘂𝗻𝗸!
Lietuvos Raudonojo Kryžiaus anketa (užpildyti, jei dar nesi LRK savanoris) 👉🏼 https://www.redcross.lt/savanoriaukite
Pasirengimo Ekstremalioms Situacijoms programos anketa 👉🏼 https://forms.office.com/r/XjnkxEJ1jw
Dėl daugiau informacijos galite kreiptis el. paštu marius.smitas@redcross.lt arba une@redcross.lt
Posted in Be kategorijos.